Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

17 грудня 2021 р. студентка 4 курсу СЛОБІДСЬКА ДАР'Я гр. ПСО-18, спеціальність "Професійна освіта (сфера обслуговування), взяла участь у II Міжнародній студентській науковій конференції «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКИ ЯК ВИКЛИК СЬОГОДЕННЯ», м. Одеса.

За результатами конференції було опубліковано тези на тему: "Організація гастрономічного туру на території Закарпаття".

Науковий керівник: доцент кафедри ПМТО СЕРЬОГІНА І.Ю.

17867

26 листопада 2021 р. магістр кафедри ПМТО Самсонас Ганна гр. ЗПСО-16 взяла участь у  III Міжнародній студентській науковій конференції «НАУКА СЬОГОДЕННЯ: ВІД ДОСЛІДЖЕНЬ ДО СТРАТЕГІЧНИХ РІШЕНЬ» м.Рівне.

За результатами конференції було опубліковано тези на тему: "РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ УЧНІВ ЗАСОБАМИ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВКИ".

Науковий керівник: доцент кафедри ПМТО СЕРЬОГІНА І.Ю.

17817

Магістри кафедри педагогіки та методики технологічної освіти взяли участь у Міжнародному семінарі "ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: НОВІ ВИКЛИКИ ТА РІШЕННЯ"

17788

26 листопада 2021 р. студентка 4 курсу Кобець Карина  гр. ПСО-18 взяла участь у  II International Scientific and Theoretical Conference

«FORMATION OF INNOVATIVE POTENTIAL OF WORLD SCIENCE» Тель Авів.

За результатами конференції було опубліковано тези на тему : "ТИПИ І ВИДИ ГОТЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ".

Науковий керівник: доцент кафедри ПМТО СЕРЬОГІНА І.Ю.

17647

5 листопада 2021 року Каріна Велічко гр.ПСО-19 прийняла участь  у V Всеукраїнському науково-методичному семінарі ”Підгототовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій” ГЛУХІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

Науковий керівник: доцент Волкова Н.В.

17558

Студентка 4 курсу гр. ПСО-18 Бадега Анна 12.11.21 р. взяла участь у І Міжнародній студентській науковій конференції "Концепт науки ХХІ: стратегії, методи та наукові інструменти".

За результатами конференції опубліковано тези доповіді "Анімаційне обслуговування в сучасному готелі".

Науковий керівник: доцент кафедри ПМТО Серьогіна І.Ю.

17440

З 18 жовтня по 31 жовтня 2021 р. студентки Нєвельска Олександра (гр. ПСО-19) та Ляхова Тетяна (гр. ЗПСО-19) разом з викладачкою, доц. Кулінкою Юлією пройшли курс підвищення кваліфікації LEVEL UP разом з Reikartz Hotel Group (ДЕТАЛЬНШЕ)

17293

Інформація про роботу проблемних груп і гуртків кафедри педагогіки та методики технологічної освітикафедри педагогіки та методики технологічної освіти

14720

Дослідницька робота студентки групи ПСО-18 Бадеги Анни на тему: "АНАЛІЗ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ МІСТА КРИВИЙ РІГ"

Мета дослідження: аналіз стану ресторанного господарства в районі, визначенні особливостей та перспектив, а також основних сучасних
тенденцій розвитку ресторанного бізнесу в районі Провести аналіз закладів Металургійного району, порівняти та надати висновки щодо найбільш вигідних та популярних.
Завдання дослідження: провести аналіз закладів Металургійного району, порівняти та надати висновки щодо найбільш вигідних та популярних.

Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, доцент Кулінка Юлія Сергіївна.

АНАЛІЗ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ МЕТАЛУРГІЙНОГО РАЙОНУ МІСТА КРИВИЙ РІГ

14432

Магістр технологічної освіти Кравець Вікторія успішно закінчила курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

14761
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша