Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Міцнішає співпраця з Донецьким державним університетом внутрішніх справ. 

3 березня 2023 року доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Наталія ВОЛКОВА провела гостьову лекцію в Google Meet на тему «ЗАСТІЛЬНИЙ ЕТИКЕТ» для курсантів першого року навчання.

12.png

21612

Продовжується співпраця з Криворізьким навчально-науковим інститутом Донецького державного університету внутрішніх справ.

Наприкінці грудня 2022 року у Криворізькому навчально-науковому інституті Донецького державного університету внутрішніх справ для курсантів III курсу доцентом кафедри педагогіки і методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету Наталією Волковою було проведено лекцію «Міжособистісна комунікація». ДЕТАЛЬНІШЕ

21469

Донецький державний інститут внутрішніх справ провів серію занять зі студентами груп Технологічної освіти 1 курсу та магістратури (перший курс) та викладачами кафедри педагогіки та методики технологічної освіти 9.11.2022 р. з теми: «Прийоми  самооборони. Адміністративне/кримінальне право в різних ризикових ситуаціях у закладах освіти» (детальніше)

20673

Згідно договору про співпрацю між Криворізьким державним педагогічним університетом та Криворізьким навчально-науковим інститутом Донецького державного університету внутрішніх справ було організовано внутрішню міжвузівську академічну мобільність, зокрема, 24.10.2022 року викладачами кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету √1 Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ (https://dnuvs.in.ua/kryvyj-rig) Олександром Терещенком та Юрієм Бондарем було проведено відкрите практичне заняття для студентів 1-4 курсів та магістрів кафедри педагогіки і методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету на тему : "Тактика дій та прийому самозахисту для цивільного населення".

Під час проведення заняття студенти університету оволоділи навичками психологічних дій під час зустрічі з правопорушником, прийомами розірвання дистанції , дізнались як можливо уникнути від конфлікту. ДонДУВС вдячний ЗВО КДПУ за тісну співпрацю та в подальшому сподівається на ще більш плідне спілкування!

Відповідальні: Лариса Савченко, Ірина Серьогіна.

MyCollages

20525

15 вересня 2022 року у Донецькому державному університеті внутрішніх справ кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки та методики технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету Наталією ВОЛКОВОЮ була проведена гостьова лекція «ЕТИКЕТ. ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗА СТОЛОМ» згідно договору про співпрацю.
Для кращої візуалізації лектором було використано відповідне обладнання та наочність.
Керівництво навчального закладу висловило подяку Криворізькому державному педагогічному університету з перспективою подальшої співпраці. На лекції панувала доброзичлива атмосфера та відбувалася цікава дискусія.

 Волкова2   Волкова1

Волкова3

20189

24 травня 2022 року на кафедрі відбувся захист курсових робіт з теорії і методики професійного навчання студентів за спеціальністю 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування).

Здобувачі на захист презентували такі теми:

«Методи та організаційні форми виробничого навчання на заняттях з виробничого навчання за професією ˮКухарˮ» (Олександр Кошеленко) 

Кошеленко

«Дидактичні умови формування в учнів інтересу до навчально-дослідної роботи» (Ганна Бадега),Бадега

«Дидактичні особливості викладання загальнонаукових, загальнопрофесійних та спеціальних дисциплін у професійній освіті сфера обслуговування» (Дар’я Слобідська),

«Зміст та методика вивчення обладнання, устаткування підприємст за спеціалізацією» (Тетяна Собко).

Собко

Здобувачі продемонстрували власні розробки уроків виробничого навчання та лекції зі спецдисциплін.

19389

22 грудня 2021 року у Криворізькому національному університету  здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)» презентували результати магістерських досліджень. Головою екзаменаційної комісії призначено в.о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти, доцента Кулінку Юлію Сергіївну.

Екзаменаційна комісія визначила творчий та неординарний підхід, покладений в основу кожної роботи; вміння аргументувати власну позицію на основі наукової інтерпретації. (ЗАВАНТАЖИТИ)

18056

23 грудня 2021 року в.о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти Юлія Кулінка була запрошена як офіційний опонент дисертаційного дослідження Джоги Ольги Валентинівни на тему «Виробничо-технологічна підготовка бакалаврів галузі харчових технологій у педагогічних закладах вищої освіти» (завантажити)

18055

Передзахист аспірантки кафедри педагогіки та методики технологічної освіти ГРИНЯЄВОЇ Н.М. (переглянути)

17564

Участь викладачів кафедри педагогіки та методики  технологічної освіти в онлайн-тренінгу «Грантові програми Європейської Комісії - 2022»

17417
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша