Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

Студентки магістратури групи ТОАм-17 Куцарова Олена та Ромащенко Тетяна прийняли участь у Міжнародному онлайн-семінарі «Педагогічна освіта 21століття: нові виклики та рішення» на платформі SKLAD ONLINE EDUCATIONAL, який проходив з 10 листопада по 1 грудня 2021 року.

Вони приймали учать у 12 онлайн зустрічах з представниками країн Сінгапура, Фінляндії, Канади,США, Китаю, Нідерландів, Єстонії, Білорусії, Великобританії, Австралії та Південної Кореї. Магістрам дуже сподобалась організація семінарів та виступи спікерів. Досвід країн, що приймали участь, безумовно цінний та сучасний, підготовка вчителів у Китаї та Сінгапурі вразила та зацікавила їх. По завершенню кожного семінару, вони отримали навчальні матеріали та цікаві презентації від кожного спікера, які були представлені на конференції. По завершенню магістри кафедри педагогіки та методики технологічної освіти отримали сертифікати.

12.11.2021 року відбулась гостьова лекція від Vitalina Komirna - декана соціально-технічного факультету Європейського соціально технічного університету (Республика Польща, Варшава) на тему: «Організація і фінансування системи охорони здоров’я в світі» (Детальніше)

Засоби дистанційного навчання дають можлиість отримати новий, цікавий, корисний досвід не тількии студентам, а й викладачам.

7 вересня 2021 року пройшла відкрита лекція «Історія та тенденції розвитку ресторанного бізнесу і його місце у індустрії гостинності». Слухачі: магістри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка , які навчаються за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта (Харчові технології)».

Заняття проводила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти факультету дошкільної і технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету Юлія Сергіївна Кулінка.

Завдяки співпраці колективів кафедр педагогіки та методики технологічної освіти КДПУ й професійної освіти і безпеки життєдіяльності НУЧК імені Т.Г.Шевченка і засобам дистанційного навчання студенти технологічного факультету мали можливість отримати цікаву інформацію.

9c4fb1eeba8066c3017ddee84a688442 L

25.02.2021 року на платформі ZOOM з 9.30 до 11.30 відбулася гостьова лекція на факультеті дошкільної та технологічної освіти (кафедра педагогіки та методики технологічної освіти). Лектор: доктор економічних наук, професор Vitalina Komirna, декан соціально-технічного факультету Європейського соціально-технічного університету (Республика Польща, Варшава). Тема лекції: «Порівняльний аналіз професійної та технологічної освіти Польщі та України: стратегія розвитку».

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ТА МОБІЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

Мобільність студентів спеціальності 015 Професійна освіта (Сфера обслуговування)

Вебінар як джерело неформальної освіти

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (СФЕРА ОБСЛУГОВУВАННЯ), (ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ)»

Міжнародне співробітництво кафедри педагогіки та методики технологічної освіти КДПУ

4 квітня 2019 р. на кафедрі ПМТО відбулася надзвичайна подія - подорож-екскурсія до готельно-ресторанного комплексу "Дружба".
   Викладачі кафедри ПМТО Кулінка Ю.С. та Серьогіна І.Ю. разом зі студентами 1-4 курсів ознайомилися із системою роботи готелю, побачили номерний фонд, сауну, кухню, її холодний та гарячий цехи, пральню, ресторан, лаундж-бар, тренажерний зал та багато іншого.
   Отримали відповіді на багато цікавих запитань та безліч позитивних емоцій!!!

Дружба 1 Дружба 2

Дружба 3 Дружба 4