Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

каф ПМТО 18

Кафедра педагогіки та методики трудового навчання була відкрита 30 серпня 1992 р. Завідувачем кафедри з часу її заснування до 2007 року був професор, кандидат педагогічних наук Шевченко Павло Іванович. Багато талановитих науковців та педагогів-практиків працювало тут: доктор педагогічних наук, професор Пікельна В.С., кандидати педагогічних наук, доценти Максименко І.Г. та Кучер З.С., кандидат педагогічних наук, старший викладач Чумак А.С., старший викладач Гура Л.В. Початок свого професійного шляху розпочали на кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти науковці: доктори педагогічних наук, професори Сушенцева Л.Л., та Петренко Л.М. Їх погляди, традиції, новаторські ідеї кафедра продовжує й зараз.

Історія кафедри

Згідно змін у освіті і науці, у 2014 році було оновлено назву: "кафедра педагогіки і методики технологічної освіти". Нині кафедра є випусковою для спеціальностей «014.10 Технологічна освіта. Конструювання і моделювання одягу»; «015 Професійна освіта. Сфера обслуговування»; «015 Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості».

З 2007 року і донині завідувачем кафедри є доктор педагогічних наук, професор Савченко Лариса Олексіївна.

На кафедрі працюють викладачі: доктор педагогічних наук, доцент В.А.Яковлєва; доктор педагогічних наук, доцент С.Л.Кучер; кандидат педагогічних наук, доцент Н.В.Волкова; кандидат педагогічних наук, доцент І.Ю.Серьогіна; кандидат педагогічних наук, доцент Ю.С.Кулінка; кандидат педагогічних наук, старший викладач О.М. Драшко.

На кафедрі створена відповідна матеріальна база: лабораторія і навчальний кабінет для приготування страв, облаштований усіма необхідними засобами навчання та обладнанням; дві швейні майстерні, обладнані швейними машинками виробничого і побутового використання та великою кількістю роздаткового і дидактичного матеріалу; два кабінети трудового і професійного навчання з методики технічної і обслуговуючої праці, обладнані дидактичними засобами навчання, верстатами та швейними машинами; комп’ютерний клас.

На кафедрі працює наукова школа, яку очолює доктор пед. наук, професор Савченко Лариса Олексіївна. Зусиллями кафедри регулярно проводяться всеукраїнські і міжнародні конференції з проблематики якості сучасної технологічної і професійної освіти. Кафедра успішно вирішує питання підготовки майбутніх фахівців до творчої професійно-педагогічної діяльності.

Діяльність кафедри представлена у соцмережах:

https://www.instagram.com/kafedra_mto/

https://www.facebook.com/kafedrapmto/

 

519
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30