Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

серегина и ю   Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1991р. отримала середню професійну освіту у ПТНЗ № 47 м. Кривого Рогу за кваліфікацією «Кравець легкого жіночого одягу» 4 розряду.

У 1997 р. закінчила факультет російської філології Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю «Російська мова та література».

Після навчання в аспірантурі Криворізького педагогічного університету (2003-2006)  за спеціальністю 13.00.09,  захистила кандидатську дисертацію з  теми „Формування в учнів основної школи вмінь і навичок самоконтролю в процесі навчання” у 2008 р.

У 2016 р. отримала кваліфікацію спеціаліста з напряму «Готельно-ресторанна справа» у Харківському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету.

На кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти Серьогіна І.Ю. працює з 2006 р. та викладає такі дисципліни: організація готельного господарства, сервіс у готельно-ресторанному бізнесі, виробниче навчання готельно-ресторанних справ, основи харчових технологій, основи технологій, обладнання підприємств громадського харчування, технологія побутової діяльності тощо. Керує психолого-педагогічною практикою студентів 2-5 курсів, курсовими, магістерськими і кваліфікаційними проектами і роботами тощо.

Доцент кафедри педагогіки та методики трудового навчання з 2011 р.

Загальний науково-педагогічний стаж роботи – 27 років, має більш ніж 60 наукових робіт у фахових виданнях України, 4 навчально-методичних посібника. Наукові інтереси: розвиток готельно-ресторанного бізнесу в Україні та у світі, розвиток самоорганізації навчання викладачів та студентів ВНЗ, інноваційні методи та форми профорієнтаційної роботи тощо.

Серьогіна І.Ю. керує проблемною групою студентів “Психолого-педагогічні проблеми формування творчої особистості вчителя технології” та відповідає за науково-дослідну роботу студентів факультету, за профорієнтаційну роботу на кафедрі, є секретарем кафедри, куратором академічної групи тощо.

Жовтень 2019