Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

8 лютого 2018 р. на спільному засіданні кафедри педагогіки та кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету відбувся попередній захист докторської дисертації кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну В.В. Томашевського на тему «Теоретичні і методичні засади форDSC 8057 копиямування естетичної культури майбутніх дизайнерів у вищих навчальних закладах» (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної  академії педагогічних наук України, академік Міжнародної академії проблем людини, директор Українського науково-дослідного інституту естетичної освіти Володимир Григорович Бутенко.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили – д-р пед. наук, професор, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання КДПУ Лаврентьєва О.О.; д-р пед. наук, професор кафедри музичного виховання, співу та хорового диригування КДПУ Овчаренко Н.А.; д-р пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та методики технологічної освіти КДПУ Савченко Л.О.

Ґрунтовна доповідь дисертанта викликала наукову дискусію та жваве обговорення. Враховуючи позитивні рецензії, схвальні відгуки наукового зібрання, актуальність теми дослідження, наукову новизну і практичне значення одержаних результатів, їх впровадження та повноту викладення матеріалів дисертації в опублікованих працях, було ухвалено спільне рішення про рекомендацію дисертації Томашевського В.В. «Теоретичні і методичні засади формування естетичної культури майбутніх дизайнерів у вищих навчальних закладах» спеціалізованій вченій раді для попереднього розгляду та захисту.

Фотозвіт тут.

3974

Процедура передзахисту дисертації передбачає етапи:

           1. Здобувач подає на кафедру такі документи:

                   • заяву (на ім'я ректора університету);

                   • примірник дисертації;

                   • список наукових публікацій;

                   • ксерокопії фахових публікацій;

                   • ксерокопії довідок про впровадження;

                   • відзив наукового керівника.

         2. На засіданні кафедри розглядаються подані здобувачем документи, робиться висновок про готовність дисертації до попереднього розгляду та призначаються рецензенти з числа викладачів кафедри та/чи запрошених фахівців.

         3. Термін розгляду дисертації рецензентами обговорюється окремо та становить не менше двох тижнів.

        4. Рецензенти подають свої висновки щодо розглядуваної дисертації, після чого призначається дата її попереднього захисту (не раніше ніж через тиждень після подання рецензентами своїх висновків).

      5. На засідання кафедри здобувач готує розгорнутий реферат дисертації у брошурованому вигляді (кількість примірників встановлюється окремо).

         На передзахист здобувач готуює доповідь. Рішення кафедри оформлюється у вигляді розширеного протоколу і віддається здобувачеві не пізніше ніж за місяць із дня проходження передзахисту.

2388
2387
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30