Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

21 лютого 2019 р. відбувся семінар молодих науковців, в якому взяли участь: д-р пед. наук, професор Т.О. Дороніна, канд. пед. наук, доцент І.А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, доцент А.М. Король, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина, а також аспіранти та здобувачі кафедри педагогіки.
Перед присутніми виступила д-р пед. наук, професор Т.О. Дороніна, яка надала методичні поради молодим науковцям щодо науково вививаженого визначення методологічної основи, підходів, методів наукового дослідження; наглосила на необхідності дотримуватися вимог українського наукового писемного мовлення.
Канд. пед. наук, доцент І.А. Волощук, котра ознайомила аспірантів та здобувачів з механізмами впливу емоційного інтелекту на успішність виконання наукового дослідження.

Семінар 21.02.19

Про результати роботи над другим розділом дисертації виступила аспірантка (PhD) 3-го року навчання В.К. Коваленко (тема доповіді: «Формування готовності майбутніх учителів образотворчого мистецтва до використання комп’ютерної графіки у професійній діяльності»).
Засідання семінару молодих відбулося в діловій, дружній атмосфері та діалогічній взаємодії досвідчених і молодих науковців. Наступна зустріч останнього четверга березня.

Відповідальньна за роботу семінару молодих дослідників – доцент С.М. Щербина.

Березень 2019