Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

28 листопада 2019 року у приміщенні конференц-залу університету відбувся Міжнародний тренінг «Erasmus+: можливості міжнародної співпраці для ЗВО», організований відділом міжнародних зв’язків (спікер – начальник відділу, Турський Вячеслав) з метою ознайомлення з особливостями розробки проектних заявок за програмою Erasmus+ на 2020 рік.

Тренінг передбачав надання практичних рекомендацій щодо механізмів створення робочих груп із підготовки проектів з різних напрямків Erasmus+, зокрема участі аспірантів у програмі КА107: міжнародна академічна мобільність для ЗВО (International Credit Mobility – ICM) тощо.

Серед учасників тренінгу й аспіранти кафедри педагогіки. Захід надає можливості долучити молодих дослідників до міжнародної академічної спільноти.

phoca thumb l erasmus281119 11  phoca thumb l erasmus281119 7