Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Практика основне магістри 2023

Виробнича педагогічна практика – важливий етап у підготовці майбутніх висококваліфікованих фахівців.

Виробнича педагогічна практика спрямована на оволодіння магістрантами сучасними методами, формами організації педагогічної діяльності та усвідомлення труднощів та специфіки педагогічної діяльності у закладах освіти.

Напередодні виробничої педагогічної практики, 7 та 8 вересня 2023 року на платформі Zoom відбулися настановні конференції для магістрантів фізико-математичного факультету, природничого факультету, факультету мистецтв з виробничої педагогічної практики  у закладах освіти.

Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина ознайомили здобувачів освіти з метою, завданнями та змістом виробничої педагогічної практики, торкнулися питань організації та здійснення виховної роботи з учнівським колективом у закріпленому класі, дали слушні поради здобувачам освіти щодо вибору тематики та особливостей проведення змістовних виховних заходів, звернули увагу магістрантів на доцільності проведення з учнями старших класів виховних заходів профорієнтаційного спрямування з орієнтиром на професію педагога.

Загальний колаж магістри 2023
Викладачі побажали магістрантам цікавих уроків та виховних заходів, успіхів у творчому пошуку, набутті нових знань та практичного досвіду.
Травень 2024