Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
     IMG 20170307 110700      IMG 20170307 105546

07.03.17 зі студентами природничого факультету (БХ-15), був проведений круглий стіл на тему: «Здоров’я – найдорожчий скарб дарований людині природою». У сучасних умовах проблема збереження здоров'я людей надзвичайно важлива у зв'язку з різким зниженням відсотка здорових людей. В процесі дискусії зі студентами обговорювалась проблема збереження здоров’я. Була звернута увага студентів на те, що вони повинні виховувати у себе корисні звички як альтернативи звичкам шкідливим і формування установок на ведення здорового способу життя.Також в процесі обговорення вирішувались питання пошуку оптимальних засобів збереження та зміцнення здоров'я студентів, створення найбільш сприятливих умов для формування у студентів ставлення до здорового способу життя як до одного з головних шляхів у досягненні успіху. Наприкінці дискусії були підведені підсумки, а саме - тільки людина, що живе в гармонії з собою і зі світом, буде дійсно здорова, та зможе адекватно оцінювати своє місце і призначення в житті.
На заході була присутня викладач кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.