Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

У рамках проведення семінарських занять з дисципліни  "Методика виховної роботи", на факультеті іноземних мов, ІІІ курс, гр. АНФ-14-1, АНФ-14-2, НАФ-14, РАФ-14, з теми  "Методика виховної роботи педколективу з використанням національних традицій у сучасній школі" були проведені "Українські вечорниці".

Метою заняття було: виявити напрями роботи класного керівника з використання національних традицій, надати практичні навички студентам у реалізації сучасних виховних завдань національного виховання,  виховувати  у студентах  повагу та любов до традицій рідного народу, до української пісні, інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди. Розкрити моральні устої українського народу через традиції та обряди. Розвивати творчі акторські здібності студентів.

На семінарському занятті студенти ознайомилися з давнім народним звичаєм проводити вечорниці, що є  однією з форм осінньо-зимових вечірніх   розваг сільської  молоді на Україні.  На вечорниці оповідали   казки, танцювали, поєднуючи   дозвілляз роботою. Здавна зібрання молодих відбувалося на вечорницях. Вечорниці починалися пізньої осені  і тривали до початку Великого посту.

На вечорницях була присутня та скуштувала вареники з вишнями та картоплею викладач кафедри педагогіки Волощук І.А.

Bvlkarf3SLsVEfceOfNkuE

KIgmkYReYA8WLrycTIef68