Кафедра педагогіки
Психолого-педагогічний факультет

14.11.17 р. зі студентами ІІ курсу факультету географії історії та туризму (історія) доцентом кафедри педагогіки В.В.  Івановою був проведений круглий стіл на тему «Виховання сучасного патріота – основне завдання сьогодення».
Виховний захід, присвячений патріотичному вихованню, мав донести до свідомості студентів, що формування особистості патріота України – одне з провідних завдань виховної роботи у ВНЗ. Громадянська позиція свідомого українця має полягати в активному обстоюванні традиційних для нашого менталітету чеснот: любові до рідної землі,працелюбності, товариськості, щирості, гостинності, цінності родинного життя, духовності, поважного ставлення до людей.
Наприкінці дискусії було підведено підсумки: національно-патріотичне виховання має охоплювати всіх учасників навчально-виховного процесу, сприяти формуванню у студентів національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України.