Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

29.11.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства» у гуртожитку № 1 зі студентами ІV курсу факультету мистецтв (музично-хореографічного відділення), доцентом кафедри педагогіки Король А.М. було проведено бесіду за круглим столом на тему: «Чи є насильство в сучасних сім’ях?».
Виховний захід присвячений Міжнародній акції, мав на меті ознайомити студентів з проблемами, причинами, ознаками насильства в сім’ї, нормативними документами з його попередження.

29.11.18 Король

На заході розглядалися проблеми попередження насильства у сім’ї в сучасному суспільстві, яке зумовлено не тільки збільшенням фактів психологічного, фізичного, сексуального насильства, а і не бажанням соціуму розглядати це питання відкрито. Студенти активно включились у захід, приводили приклади, обговорили дискусійні питання: як ви розумієте насильство в сім’ї та які існують різновиди насильства в сім’ї?