Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

04.12.2018 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти насильства» на факультеті дошкільної і технологічної освіти з магістрами ІІ курсу (гр. ДВП-14), доцент кафедри педагогіки Зеленкова Н.І. провела виховний захід на тему: «Україна – це світ без насильства».

04 12.18. Зеленкова

Мета виховного заходу: сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.
Під час бесіди студенти обговорювали проблему насильства над дитиною, як жорстоке поводження з дитиною, нехтування її інтересами та потребами. Активно приводили приклади фізичного, сексуального, психологічного та економічного насильства.