Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

05.06.2019 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами природничого факультету (гр. ЗБ-16) проведено засідання круглого столу на тему: «Збережемо нашу Планету».

Виховний захід Іванова 05.06.19

Метою заходу було висвітлення актуальних проблем співіснування людини та природи, оскільки на сучасному етапі розвитку людства проблема формування екологічної культури особистості набула особливої актуальності, а саме питання взаємодії природи з людиною перетворилося на глобальну екологічну проблему. Учасники «круглого столу» були одностайні у своєму твердженні: якщо люди в найближчому майбутньому не навчаться дбайливо ставитися до природи, вони знищать і себе, запобіжником цьому може стати виховання екологічної культури і відповідальності учнів.
Студенти переконливо довели, що природа – наш дім. Дім, в якому ми живемо. Дім, частиною якого ми є. Отже від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, залежить наше життя.