Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

25.10.2109 р. магістрантка ІІ курсу навчання Бобирь В. (фізико-математичний факультет) під час проходження педагогічної практики у Криворізький НВК № 81 провела заліковий виховний захід для учнів 9-Б класу на тему: «Ми – діти твої, Україно!».
Мета заходу: закріпити знання учнів про Україну, її символи, традиції; виховувати любов та повагу до своєї Батьківщини; розвивати культуру мовлення учнів, культуру поведінки, комунікативні здібності.

БОбирь Волощук

Під час проведення заходу учні дізналися багато цікавого: про розміри нашої країни та яке місце вона посідає серед інших країн Європи за площею, а також і за чисельністю населення. З учнями було проведено бліц-опитування про історичні відомості України, а також про відомих людей нашої країни, на якому учні демонстрували свої знання або ж дізналися для себе нової інформації. Після виступу, розповіді або відповіді на питання учні прикрашали плакат з надписом «Україна» квітами і тим самим наша країна ніби «розквітала». В кінці виховного заходу учням було роздано сині та жовті долоньки, на яких вони написали свої побажання нашій ненці та теж прикріпили їх до плакату.

Методист кафедри педагогіки – доцент Волощук  І.А.