Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

У понеділок, 26 квітня, ми відзначаємо 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи.

изображение 2021 04 26 220403

І саме сьогодні, 26 квітня, у дистанційному форматі на платформі Zoom було проведено виховний захід, присвячений цій трагічній події. Виховний захід було проведено зусиллями студентів факультету мистецтв, факультету географії, туризму та історії, природничого факультету та фізико-математичного факультету.

АЕС 2021 1

На заході були присутні: завідувач кафедри педагогіки, д-р пед. наук, професор Дороніна Т.О., канд. пед. наук, доценти кафедри – Іванова В.В., Зеленкова Н.І., Потапенко О.Б., Щербина С.М., канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А.

У вступному слові Потапенко О.Б. зазначив, що аварія на Чорнобильській АЕС трагічно змінила життя кількох поколінь українців.

АЕС 2021 2

Під час своїх виступів і демонстрації презентацій студенти розповіли, що техногенна катастрофа позбавила домівок сотні тисяч людей, спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. І, найголовніше, ця трагедія забрала та покалічила людські життя.

изображение 2021 04 26 233742

Ми схиляємо свої голови
перед світлою пам’яттю ліквідаторів аварії,
які врятували весь світ.