Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Чому боротьба з гендерними насильством? Чому саме 16 днів? Під цім гаслом спільно зі студентами факультету мистецтв (гр. МХК-20) в рамках Міжнародної акції доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. було проведено круглий стіл «16 днів активних дій проти гендерного насильства».
Метою круглого столу було ознайомлення студентів з ідеєю міжнародної спільноти щодо гендерного насильства, що є надзвичайною проблематикою суспільства.

Виховний захід Іванова1  Виховний захід Іванова2
Виховний захід Іванова  Виховний захід Іванова3

Під час виховного заходу студенти спільно з викладачем обговорювали проблему мінімальної участі жінок у прийнятті політичних рішень: гендерна експертиза законодавства України, також було підняте питання гендерної політики в рамках Європейського союзу. Заслуговують на увагу презентації підготовлені студентами за темою: «16 днів активних дій проти гендерного насильства».
Проведений захід дозволив студентам зробити висновок про те, що при здійсненні своїх прав і свобод кожна людина повинна зазнавати тільки тих обмежень, які встановлені законом включно з метою забезпечення належного визнання й поваги прав і свобод інших та забезпечення справедливих вимог моралі, громадського порядку та загального добробуту в демократичному суспільстві.