Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

04 вересня 2020 р. у дистанційному режимі відбулася настановча конференція з педагогічної (асистентської) практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, в якій взяли участь магістри ПВШ та викладачі кафедри педагогіки.

04.09.20 асистентська практика магістрів

На конференції виступили доктор педагогічних наук, професор Т.О. Дороніна, кандидат педагогічних наук, доцент С.М. Щербина, котрі ознайомили магістрів з метою, завданнями практики, її змістом; розкрили особливості планування роботи на період педагогічної (асистентської) практики, складання індивідуального плану та планування навчальної, наукової, методичної, організаційної та виховної роботи; звернули увагу магістрів на необхідності ознайомлення їх з особливостями організації навчального процесу у ЗВО та роботою випускової кафедри, з нормативними документами вищої школи (зокрема, Положенням про організацію навчального процесу у КДПУ, освітньо-кваліфікаційними характеристиками фахівців різних ОКР за спеціальностями, освітньо-професійними програмами підготовки фахівців різних ОКР за спеціальностями, навчальними планами, навчальними програми, методичними рекомендаціями до проведення педагогічної практики, вимогами до ведення академічних журналів, вимогами щодо написання студентами курсових робіт, кваліфікаційних робіт тощо).

04.09.20 конференція магістри 2

Учасники семінару мали гарну можливість колективної взаємодії та плідної співпраці.