Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
IMG 3829

20 лютого 2020 року з навчальної дисципліни «Загальна педагогіка» на факультеті іноземних мов, у групі АНФ-18, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри педагогіки, Макаренко Іриною Євгенівною проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Закономірності, принципи і правила навчання».

У межах тематики відкритої лекції викладачем було розкрито основні підходи щодо класифікації закономірностей та принципів навчання, окреслено та проаналізовано їх характеристики, надано чітке визначення ключовим поняттям. Окрім цього, лекторка торкнулася історичного дискурсу щодо формулювання основних законів, принципів і правил навчання, вдало цитуючи видатних філософів та дидактів.

Варто відзначити цікаво підібраний науковий матеріал та уміле використання комп’ютерної презентації, що дозволило застосування прийомів розповіді, пояснення, коментування та сприяло збереженню стійкої уваги слухачів протягом всього заняття. Водночас викладач постійно залучала студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми.

На занятті були присутні викладачі кафедри педагогіки, канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н.І., канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.

Заняття було проведено на високому науковому і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки. Зокрема в обговоренні заняття було відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу, робочу та доброзичливу атмосферу.

IMG 3828