Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

05.10.2020 відбулася традиційна для початку навчального року зустріч аспірантів та викладачів кафедри педагогіки, присвячена нагальним питанням організації освітнього процесу. Під час зустрічі було обговорено питання особливостей виконання аспірантами своїх індивідуальних планів в умовах карантинних обмежень, визначено перспективні напрями співпраці викладачів та аспірантів. На засіданні було запропоновано аспірантам долучитися до роботи проблемних груп кафедри відповідно до тематики власних (аспірантських) досліджень, задля розширення їхніх можливостей у доборі емпіричних матеріалів та сприяння апробації тих чи тих дисертаційних узагальнень та висновків. Аспіранти зазначили, що впродовж минулих років викладачі кафедри постійно акцентують увагу на проблемі академічної доброчесності, інформують про цікаві конференції, стажування та наукові видання доступні для наукової апробації. Кафедра забезпечує не лише освітню діяльність, але й намагається крізь призму навчальних дисциплін встановити зв'язок з темами дисертаційних досліджень та окреслити відповідні тематиці досліджень вектори руху. Аспіранти  виступили з пропозиціями щодо покращення спільної роботи під час проведення педагогічної практики та активізації наукового спілкування. Було вирішено внести питання щодо педагогічної практики аспірантів до порядку денного найближчого семінару молодих науковців кафедри, для посилення наукової співпраці запрошувати на семінари провідних науковців університету.

конференция 8