Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

17 грудня 2020 року в дистанційному режимі  відбулася важлива подія – фаховий міжкафедральний семінар на тему: «Он-лайн технології в контексті підвищення якості освітнього процесу в сучасному ЗВО».

Кафедра 17.12 2

Відкрив зустріч-знайомство викладачів кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету та викладачів  кафедри педагогіки та психології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», директор ЗВО канд. пед. наук, доцент Плекан Юрій Васильович.

Очільниця кафедри педагогіки та психології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», канд. пед. наук, доцент Поясик Оксана Іванівна представила викладачів кафедри. З цікавою інформацією про організацію навчальної, виховної роботи зі студентами, надання майбутнім фахівцям методичної допомоги під час проходження педагогічної практики, про орієнтацію студентів на здоров’язбережувальну діяльність та формування в них здорового способу життя поділилися канд. психол. наук, доцент Микитюк Г.Ю., канд. психол. наук, доцент Петрів О.П., канд. психол. наук, старший викладач Юрченко І.В., д-р пед. наук, професор Лаппо В.В., майстер спорту України міжнародного класу, суддя національної категорії Чепіль М.В.

Завідувач кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету д-р пед. наук, професор Дороніна Тетяна Олексіївна також представила колегам викладачів кафедри. канд. пед. наук, доцент Білоус О.С., канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н.І., канд. пед. наук, старший викладач Волощук І.А., канд. пед. наук, доцент Іванова В.В., канд. пед. наук, доцент Король А.М., канд. пед. наук, доцент Макаренко І.Є., канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М. висловили зацікавлення у спільному розвитку з наукового та інноваційного потенціалу, проведенні наукових досліджень, спільних заходів з пропагандування наукової діяльності і обміну інформацією та досвідом, можливості подальшого підвищення кваліфікації наукових кадрів та підготовкі аспірантів за ОНП 011 Освітні, педагоігчні науки.

В рамках наукового співробітництва було укладено угоду про співпрацю кафедри педагогіки КДПУ та кафедри педагогіки та психології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Колеги про нас.