Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

22 грудня 2020 року в дистанційному форматі на платформі Zoom відбувся захист курсових робіт із педагогіки студентами третього курсу природничого факультету та факультету мистецтв (гр. ФК-18/2; БП-18; ХІ-18; МХК-18; ОМ-18).

Курсові 22.12.20

Комісія з захисту курсових робіт у складі: завідувача кафедри педагогіки, професора Дороніної Т. О., доцентів Іванової В. В. і Потапенка О. Б. уважно вислухала доповіді студентів, відмітивши гарний рівень підготовки і написання курсових робіт. Доповідачі впевнено відповідали на поставлені питання та демонстрували володіння навчальним матеріалом.
Наприкінці захисту студенти подякували викладачам кафедри педагогіки за наукове керівництво курсовими роботами та чітку організацію процедури захисту.