Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

27.04.2021 р. відбувся захист курсових робіт із педагогіки студентами факультету географії, туризму та історії групи ГОЕ-18. Курсова робота з педагогіки – самостійне творче дослідження, присвячене актуальним питанням навчання і виховання, є однією із найважливіших форм навчально-дослідницької роботи і підготовки майбутніх педагогів до інноваційної педагогічної діяльності.

Куосові ГТІ Білоус О

Науковий керівник канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. констатувала, що при виконанні курсової роботи студенти продемонстрували своє вміння працювати з науково-методичною літературою, систематизувати й аналізувати фактичний матеріал і самостійно творчо його осмислювати.

Курсові ГТІ Білоус О.С. 1

Презентації студентів повною мірою відображали їх творчі здібності та креативній підхід до викладу матеріалу з певної теми наукового дослідження.

Курсові роботи ГТІ Білоус О.С. 2

Члени комісії канд. пед. наук, доцент Іванова В.В. та канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б. звернули увагу на якість виконання курсової роботи студентами, на рівень оволодіння ними методикою наукової роботи.