Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

кп сш26

10.01.18 р. на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 26 було проведено засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури Металургійного району, в якому взяли участь доценти кафедри педагогіки І.А. Волощук, В.В. Іванова. Модератором заходу виступила керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови і літератури В.П. Зуєва.

На засіданні методичного об’єднання, в рамках проведення профорієнтаційної роботи, викладачі презентували відео-ролик про Криворізький державний педагогічний університет та популяризували науково-педагогічну діяльність кафедри педагогіки КДПУ.

У ході бесіди викладачі кафедри зазначили, що кафедра педагогіки з 2017-2018 н.р. розпочала навчання магістрів за спеціальністю 011 Освітні педагогічні науки (спеціалізація – Педагогіка вищої школи).

Особливу увагу викладачі звернули на висвітлення інформації про активну та насичену роботу викладацького складу університету, зокрема колективу кафедри педагогіки: наукові конференції та науково-методологічні семінари; відкриття центру гендерної освіти; підготовку PhD; наукові видання кафедри тощо.

На завершення зустрічі викладачі кафедри наголосили на спроможності університету задовольнити освітні потреби випускників загальноосвітніх шкіл міста та району на сучасному науковому рівні та звернулися до освітян із пропозицією щодо поширення серед педагогічної спільноти міст інформації про спеціальності університету та відкриття магістратури у Криворізькому державному педагогічному університеті з нової спеціалізації «Педагогіка вищої школи». Запросили вчителів до навчання в магістратурі та аспірантурі Криворізького державного педагогічного університету.