Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Про правові підстави поділу декретної відпустки між батьками, позитивні здобутки  інших країн та «нові» грані батьківського досвіду  говорили під час панельної дискусії «малята на тата», що була ініційована групою рівні у кривому та проведена спільно із Центром гендерної освіти (кафедра педагогіки) Криворізького державного педагогічного університету. В дискусії взяли участь: Сергій Мариничев (Serhii Marynychev) (депутат районної ради, батько у офіційному декреті); Тетяна Дороніна (докторка педагогічних наук, професорка, зав. кафедри педагогіки КДПУ); Анна Атаманчук (Anna Atamanchuk), (мама в декреті, громадська діячка) та  Назар Вознюк, практикуючий адвокат.

29.04.18 МНТ

Модераторкою  заходу виступила Anna Gatilova, співзасновниця ініціативної групи рівні у кривому.

Дякуємо всім присутнім, викладачам, магістрам та аспірантам кафедри педагогіки, які долучилися до спільної роботи. Плідна робота не лише констатувала злободенність проблеми, вона довела багатогранність гендерних проблем, необхідність їх обговорення.

Тож чекаємо на наступні зустрічі із небайдужою громадськістю  (наступна відбудеться вже на початку травня).