Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

З метою підвищення власного кваліфікаційного рівня викладачі кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент А.М. Король, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина з жовтня 2018 року по січень 2019 року пройшли курси підвищення кваліфікації: «Інформаційно-комунікаційні технології в очно-дистанційному/комбінованому навчанні», який проводили викладачі кафедри інформатики та прикладної математики канд. пед. наук, доцент І.С. Мінтій та канд. пед. наук, доцент С.В. Шокалюк.

25.01 курси

В курсі вивчали методику розробки електронних навчальних матеріалів, де розглядали: «Хмарні засоби реалізації електронного навчання», «Локальні засоби розробки ЕНР», які включали в себе робота з текстом, презентаціями та таблицями; та методику розробки електронних навчальних курсів, де розглядали: «Проектування курсу на Moodle.kdpu.ua та створення тестів у системі управління навчальними матеріалами MOODLE». Вивчення курсу дозволило поповнити знання щодо роботи в системі МООDLE, розроботи та представити навчально-методичне забезпечення до навчальних дисциплін, які кожен викладач веде у ЗВО.

Інформацію підготоували – доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук А.М. Король,
доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук С.М. Щербина.