Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

11 червня 2019 р. на кафедрі педагогіки відбувся захист курсових робіт із навчального курсу: «Загальна педагогіка» студентами природничого факультету заочної форми навчання (ЗБ-16).

Комісія із захисту курсових робіт у складі завідувачки кафедри педагогіки, професорки ДороніноїТ.О., доцентів ІвановоїВ.В. та ЩербиниС.М. уважно вислухала доповіді студентів та поставила питання, пов’язані з проблематикою дослідження.

Захист курсових 11.06.19

Під час захисту курсових робіт студенти торкнулися розгляду актуальних проблем навчання і виховання школярів, таких як: формування в учнів відповідального ставлення до навчання; пошуку шляхів ефективних форм і методів реалізації морального виховання учнів; грамотної організації самостійної роботи учнів у процесі вивчення біології; використання ігрових методів та технологій навчання; організації позакласної роботи з біології. Під час захисту курсових робіт студенти показали обізнаність з проблеми дослідження, спостерігався міцний зв’язок теорії та шкільної практики.