Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

19 вересня 2019 р. на кафедрі педагогіки КДПУ відбулася атестація аспірантів І-ІІІ року навчання:
13.00.01 – теорія та історія педагогіки (загальна педагогіка та історія педагогіки);
13.00.09 – теорія навчання.

Кафедра аспіранти 19.0919

Метою діяльності аспірантури з часу її започаткування є створення дієвої системи підготовки і формування корпусу наково-педагогічних працівників та здійснення через них ефективної наукової та освітньої політики.
Перед молодими науковцями виступила д-р. пед. наук, професор Дороніна Т.О., яка детально зупинилася на особливостях роботи аспірантів за програмою докторів філософії, акцентувала увагу на сучасних вимогах до системності роботи аспірантів та своєчасності виконання етапів написання дисертації.

Аспіранти І-ІІІ років навчання, прозвітували щодо проведення наукового дослідження згідно з індивідуальним планом наукової роботи, в якому визначаються зміст, строки виконання та обсяг наукових робіт, а також запланований строк захисту дисертації протягом терміну підготовки в аспірантурі.
Під час обговорення звіту аспірантів було наголошено, що науково-методична допомога аспірантам здійснюється на засіданнях семінару молодих дослідників кафедри педагогіки (керівник семінару – канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.). На заняттях семінару молоді вчені вчаться висловлювати свої думки, обґрунтовуючи гіпотезу дослідження, звітують про результати констатувального та формувального експериментів тощо.

Бажаємо аспірантам успіхів у навчанні та дослідницькій роботі!

Червень 2020