Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

19 вересня 2019 р. на кафедрі педагогіки КДПУ відбулася атестація аспірантів І-ІІІ року навчання:
13.00.01 – теорія та історія педагогіки (загальна педагогіка та історія педагогіки);
13.00.09 – теорія навчання.

Кафедра аспіранти 19.0919

Метою діяльності аспірантури з часу її започаткування є створення дієвої системи підготовки і формування корпусу наково-педагогічних працівників та здійснення через них ефективної наукової та освітньої політики.
Перед молодими науковцями виступила д-р. пед. наук, професор Дороніна Т. О., яка детально зупинилася на особливостях роботи аспірантів за програмою докторів філософії, акцентувала увагу на сучасних вимогах до системності роботи аспірантів та своєчасності виконання етапів написання дисертації.

Аспіранти І-ІІІ років навчання, прозвітували щодо проведення наукового дослідження згідно з індивідуальним планом наукової роботи, в якому визначаються зміст, строки виконання та обсяг наукових робіт, а також запланований строк захисту дисертації протягом терміну підготовки в аспірантурі.
Під час обговорення звіту аспірантів було наголошено, що науково-методична допомога аспірантам здійснюється на засіданнях семінару молодих дослідників кафедри педагогіки (керівник семінару – канд. пед. наук, доцент Щербина С. М.). На заняттях семінару молоді вчені вчаться висловлювати свої думки, обґрунтовуючи гіпотезу дослідження, звітують про результати констатувального та формувального експериментів тощо.

Бажаємо аспірантам успіхів у навчанні та дослідницькій роботі!