Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

19 грудня 2019 року в ауд. 417 відбувся захист курсових робіт з педагогіки студентів ІІІ курсу факультету іноземних мов.

19.12.19 захист курсових робіт

Проблематика досліджень стосувалася різних педагогічних аспектів, була актуальною та передбачала набуття студентами як досвіду в опрацюванні і аналізі теоретичного матеріалу, так і їх самостійну творчо-пошукову дослідницьку діяльність, що безумовно сприяло поглибленню їх фахової підготовки.

19.12.19 2 захист курсових робіт

Написання курсової роботи є невід’ємною частиною освітнього процесу в університеті і становить цілий комплекс різних важливих видів діяльності, умінь і навичок. Тож, у ході захисту, студенти показали достатньо глибоке обґрунтування проблем дослідження, змогли послідовно розкрити усі етапи написання курсової роботи, акцентувати увагу на основних її результатах.

19.12.19 1 захист курсових робіт

До складу комісії із захисту курсових робіт увійшли викладачі кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б., канд. пед. наук, ст. викладач Макаренко І.Є., канд. пед. наук, ст. викладач Басюк Л.Б.