Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

23.12.2019 р. на фізико-математичному факультеті, III курс, гр. МІ-17/Фі-17/І-17 відбувся захист курсових робіт.

23.12.19 захист курсових робіт Волощук

Курсова робота є одним із видів наукової роботи, самостійним навчально-науковим дослідженням студента. Виконання курсової роботи має за мету дати студентам навички проведення наукового дослідження, розвитку творчої самостійної роботи, оволодіння загальнонауковими і спеціальними методами сучасних наукових досліджень, поглибленим вивченням будь-якого питання, теми навчальної дисципліни.

23.12.19 1 захист курсових Волощук

Особливу увагу комісії привернули роботи студентів гр. І-17, які стосувались проблематики різних педагогічних аспектів. Представлені теми курсових робіт – актуальні, так як стрімкі темпи інформатизації суспільства й розвитку інтернет-технологій актуалізують проблему формування єдиного інформаційного простору, спрямованого на досягнення високої якості освіти в умовах розвитку інформаційного суспільства та конкурентоспроможної економіки.
До кладу комісії із захисту курсових робіт увійшли викладачі кафедри педагогіки: д-р пед. наук, професор Дороніна Т.О., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М., канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А.