Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

30 січня 2020 р. на кафедрі педагогіки відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки з аспірантами щодо поточних питань, розв’язання яких перешкоджає успішному навчанню в аспірантурі та підготовці наукового дослідження. Зокрема були обговорені можливості аспірантів апробувати результати власних досліджень на наукових заходах різного рівня; необхідність дотримання аспірантами індивідуального плану; робота із бібліотечними (архівними) фондами тощо.

Аспірвнти 30.01.20 1

Д-р пед. наук, професор Дороніна Т. О. відповіла на окремі питання аспірантів та дала поради щодо підготовки наукових статей, які відображають напрями дослідження аспірантів.

30.01.20 аспиранты

Канд. пед наук, доцент Щербина С. М. поінформувала аспірантів про актуальні міжнародні науково-практичні конференції та запропонувала взяти в них участь.

Вкотре було підкреслено важливість очної участі аспірантів у наукових заходах міжнародного та всеукраїнського рівня.