Кафедра перекладу та слов'янської філології
Факультет іноземних мов

Студенти 1-4 курсу спеціальності «Переклад», а також куратори груп (Бережна М.В. і Лозовська К.О.) були запрошені до ВНЗ ЗІЕІТ відвідати виставку живопису відомої в Кривому Розі художниці Мартіши Сі. Подібні заходи є невіддільною частиною навчання для перекладачів, адже таким чином молоді спеціалісти підвищують загальний рівень інтелекту, фантазію та креативність, що відіграє велику роль при виконанні художніх та усних перекладів. Незважаючи на такі карантинні обмеження, як обов’язкове носіння маски і перебування у виставковій залі не більше десяти відвідувачів одночасно, захід привернув увагу громади міста. На виставці картин Мартіши панувала чарівна атмосфера. Кожна з її картин є відбитком багатого внутрішнього світу художниці та змушує кожного задуматися над сенсом життя. Також креативності заходу додавала жива музика у виконанні Миколи Панова, музиканта-мультиінструменталіста.

На виставці були представники місцевих мас-медіа, тож наші дівчата мали змогу поділитися своїми враженнями з глядачами телеканалу «Рудана».

"Я не можу назвати себе прихильницею живопису, але виставкою я справді насолодилася. На мене більш за все справила враження картина, на якій була зображена кішка в полум‘ї. Це дуже схоже на характер моєї кішки. In conclusion, як кажуть, це був гарний experience" - Гура Карина (АНП-17).

"Виставка була доволі цікавою. Інтуїтивне малювання - це нова галузь сучасного мистецтва і дуже цікаво спостерігати за її розвитком. Впевнена, що через кілька десятиліть, коли художниця отримає світову популярність, я буду пишатися тим, що була однією з перших відвідувачів її виставки" - Дашевська Лілія (АФП-20).

"Мартіша Сі - дуже цікава та незвичайна людина. Роздивляючись картини на виставці, я зрозуміла, що в неї дуже глибокий внутрішній світ, адже в кожну свою картину Мартіша вклала багато сенсу. Кожна картина по-своєму гарна, тому мені сподобалися всі картини, що були представлені на цій виставці" - Сухоніна Ксенія (АНП-17).

Радіємо можливості взяти участь у такому заході і чекаємо на наступні події.

0-02-05-36d4148ea9429f2c02a626d164d94ef95a74a768e4edfaafa9dc58fe73ef460e_1c6da3ab934726.jpg