Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ТЕМАТИКА МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

на 2017-2018 н.р.

Керівник: к. філол. н., доцент Онищенко І.В.

1. Розвиток креативних здібностей молодших школярів засобом творчих ігор.
  2. Розвиток естетичних здібностей молодших школярів засобом інтегрованих уроків.
  3. Формування інтелектуальної культури молодших школярів засобом інтерактивних технологій.
  4. Формування пізнавальної активності молодших школярів засобом диференційованого навчання.
  5. Розвиток творчого потенціалу молодших школярів засобом творчих ігор.
  6. Формування мотивації учіння молодших школярів засобом інтерактивних технологій.
  7. Формування культури мислення молодших школярів засобом дидактичної гри.
  8. Розвиток логічного мислення молодших школярів засобами проблемного навчання.
  9. Розвиток творчої активності молодших школярів засобом інтерактивних технологій.
  10. Творчі завдання як засіб розвитку творчої уяви молодших школярів.
  11. Інтегровані уроки в початковій школі як засіб формування пізнавальних інтересів молодших школярів.
  12. Метод проектів як засіб формування креативної особистості молодшого школяра.
  13. Проектна діяльність як засіб формування відповідального ставлення молодших школярів до навчання.
  14. Інтерактивне навчання як засіб розвитку творчого мислення молодших школярів.
  15. Проблемне навчання як засіб формування самостійності молодших школярів.