Кафедра початкової освіти

З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

на 2017-2018 н. р.

Керівник: к. пед. н., доц. Павлик Олена Анатоліївна

1. Становлення творчої мовної особистості молодшого школяра на уроках української мови (навчання грамоти, літературного читання) в умовах сучасної початкової школи.
  2. Формування читацької компетентності молодших школярів на уроках української мови  засобами інтеграції.
  3. Метод проектів як засіб розвитку читацької компетентності молодших школярів.
  4. Дидактичні умови використання кооперативних форм навчальної діяльності на уроках розвитку зв’язного мовлення.
  5. Формування мовної особистості молодшого школяра на уроках словесності засобами технології «Щоденні 5».
  6. Становлення мовної особистості молодшого школяра на уроках словесності засобом мобільних технологій.
  7. Реалізація компетентнісного підходу у навчанні мови й мовлення молодших школярів.
  8. Формування інформаційної компетентності молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі.
  9. Педагогічні умови використання інформаційно-комунікаційних технологій як засосу розвитку творчої мовної особистості молодшого школяра.
  10. Дидактичні умови становлення творчої особистості молодшого школяра засобами сучасних освітніх технологій.
  11. Розвиток мовлення молодших школярів засобами ейдетики.
  12. Розвиток писемного мовлення учнів 4(2,3) класу на основі інтеграції видів діяльності.
  13. Методика розвитку писемного мовлення молодших школярів засобами технології В.Г.Ніорадзе.
  14. Формування наскрізного вміння ефективно спілкуватися на уроках словесності у початковій школі.