Кафедра початкової освіти

З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

на 2017-2018 н. р.

Керівник: к. пед. н., доц. Павлик Олена Анатоліївна

1. Становлення мовної особистості молодшого школяра на уроках української мови в умовах реформування початкової освіти.
  2. Формування комунікативних умінь молодших школярів на уроках української мови  засобами інтеграції.
  3. Формування комунікативних умінь молодших школярів на уроках літературного читання  засобами проектної технології.
  4. Становлення мовної особистості молодшого школяра на уроках літературного читання в умовах реформування початкової школи.
  5. Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках літературного читання в 2(3,4) класі засобами технології «Щоденні 5».
  6. Мобільні технології як засіб комунікативного розвитку молодшого школяра на уроках мовно-літературної освітньої галузі.
  7. Текст культури як засіб комунікативного розвитку молодших школярів в 2 (3,4) класі.
  8. Становлення і розвиток мовної особистості молодшого школяра засобами театралізації.
  9. Розвиток інформаційної компетентності молодших школярів на уроках мовно-літературної галузі.
  10. Методика роботи з медіатекстом на уроках української мови.
  11. Інформаційно-комунікаційні технології як засіб розвитку мовної особистості молодшого школяра.
  12. Розвиток мовлення молодших школярів засобами сучасних технологій.
  13. Навчання мови й мовлення учнів молодших класів в умовах реформування початкової освіти.
  14. Комунікативно-діяльнісний підхід до навчання мови й мовлення молодших школярів.
  15. Становлення мовної особистості молодшого школяра в умовах компетентнісної освіти.
  16. Технологічний підхід до мовленнєвого розвитку молодших школярів.
  17. Особистісно-орієнтований підхід до становлення мовної особистості молодшого школяра.
  18. Розвиток мовлення молодших школярів в умовах компетентнісної освіти.
  19. Методика роботи над есе на уроках української мови в початковій школі.
  20. Педагогічні умови становлення мовної особистості молодшого школяра в умовах сучасної початкової школи.
  21. Розвиток писемного мовлення учнів 3(4) класу на уроках української мови засобами сучасних технологій.
  22. Формування усного мовлення школярів на уроках української мови засобами сучасних технологій.
  23. Розвиток монологічного мовлення школярів на уроках літературного читання засобами технології ТРВЗ.
  24. Удосконалення діалогічного мовлення учнів 2 (3, 4) класу засобами технології групового навчання.
  25. Формування ключової комунікативної компетентності молодшого школяра засобами інтерактивних технологій.
  26. Формування аудіативних умінь учнів 2 (3, 4) класів засобами інформаційних технологій.
  27. Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів засобами інтегрованого навчання.
  28. Удосконалення комунікативно-мовленнєвих умінь молодших школярів засобами проектної технології.
  29. Формування вмінь взаємодіяти усно на уроках української мови засобами сучасних технологій.
  30. Формування вмінь взаємодіяти письмово на уроках української мови засобами сучасних технологій.