Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Двадцять років неперервного волонтерського руху, такий підсумок виконаної роботи на рахунку студентів психолого-педагогічного факультету і кафедри початкової освіти.

завантаження.jpg

Досвід цих років не минув даремно, естафету старших курсів із радістю приймають першокурсники. Підготовка до конкурсу «Подаруй Казку дітям», створення власноруч книжечок-подарунків, складання найкращого сценарію святкового ранку, новорічної казки, відео-листівки, відео-спектаклю. Це все добре виходить творити разом згуртованій і дружній команді студентів і викладачів.

Так, не зважаючи на обставини,  що склалися у нашій державі попри ворожі обстріли, бомбардування, сирени, відсутність нормальних безперебійних робіт електропостачання, інтернет з’єднання, студенти групи ПНП/20 під керівництвом куратора та організатора  волонтерського руху на факультеті Кравцової І.А., підготували і надіслали до далекої Австрії, де тимчасово перебувають вихованці ЦСПР для дітей №1 ( м.Кривого Рогу) привітання до Дня Святого Миколая, відео-виставку електронних книжечок-подарунків студентів I курсу груп ПНП/22, ПНІ/22, ПНА/22.

Зворотній зв'язок був миттєвим. Діти і вихователі були приємно вражені і зі словами вдячності надіслали відео-листівку на адресу кафедри ( на чолі із доц. Павлик О.А.).

ПНП_2.jpg

Війна не може зупинити Добро! Воно завжди у серцях українців!