Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

вир. конференція 1

Звітна конференція з виробничої педагогічної практики магістрів 2 курсу «Початкова освіта»

19 листопада 2020 року на платформі Zoom відбулася звітна конференція з виробничої педагогічної практики магістрів 2 року навчання спеціальності «Початкова освіта» психолого-педагогічного факультету.

Були присутні: Гергель Є.Л., декан факультету; Цоуфал Л.С., керівник педпрактики КДПУ; Білоконна Н.І., керівник педагогічної практики факультету, завідувачі кафедр: початкової освіти (доц. Павлик О.А.) та практичної психології (проф. Мірошник З.М.); методисти з основної спеціальності – Павлик О.А., Білоконна Н.І., Кравцова І.А., Лисевич О.В., Лисогор Л.П., Федорова Л.Г., Захарова Г.Б.; методисти з додаткових спеціальностей: інформатики (Хараджян Н.А.), фізичної культури (Василенко В.В.), психології (Мірошник З.М., Горбачова О.Ю., Сошина Ю.М.), англійської мови (Копилова О.М.). Методисти привітали магістрів із завершенням педагогічної виробничої практики, проаналізували та прокоментували перебіг та результати практики.

Цікавими були виступи та презентації магістрів, переважна більшість яких вже працевлаштована у школах: Кірєєвої Маргарити, Матвійчук Вікторії, Марченко Наталії, Желізняк Юлії, Зусмановської Юлії.

Висловлюємо подяку ректорату університету за допомогу та інформаційному відділу за технічну підтримку у проведенні конференції на платформі Zoom.

вир. конференція 2

вир.конференція