Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

 

1 Ч TБTВ

5 жовтня 2023 року на психолого-педагогічному факультеті відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Академічна доброчесність. Плагіат та його різновиди в академічному середовищі. Інструменти перевірки текстів на плагіат». Лекцію провели Борисьонок Максим Олегович, викладач педагогічних дисциплін Нікопольського фахового педагогічного коледжу, стейкхолдер ОПП «Початкова освіта. Психологія» (КДПУ) і Хріник Євген Олександрович, викладач інформаційних дисциплін Нікопольського фахового педагогічного коледжу. Ініціатором, організатором і модератором зустрічі була Онищенко Ірина Володимирівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри початкової освіти.

Знімок_екрана_2024-01-03_о_02.53.42.png

Гостьова лекція проходила у дистанційному форматі на платформі Zoom для студентів спеціальності 013 Початкова освіта денної і заочної форм здобуття освіти. До лекції також доєдналися викладачі кафедри початкової освіти, гаранти освітньо-професійних програм. На початку онлайн-зустрічі з вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Павлик Олена Анатоліївна, яка наголосила на актуальності проведення заходу та важливості дотримання правил академічної доброчесності.

34

Під час лекції Борисьонок М. О. і Хріник Є. О. розкрили сутність понять «академічна доброчесність», «академічний плагіат», з’ясували види порушень академічної доброчесності, висвітлили інструменти для виявлення плагіату, обговорили зі здобувачами вищої освіти основні правила дотримання академічної доброчесності при написанні наукових досліджень, розкрили види академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності.

56

78

Особливу зацікавленість студентів викликали питання, пов’язані із інструментами для виявлення плагіату. Слухачі активно долучилися до обговорення питань лекції та отримали від лекторів вичерпні відповіді щодо наслідків порушення правил академічної доброчесності та шляхів запобігання плагіату під час написання кваліфікаційних робіт, наукових статей та тез доповідей.

910

1112

1314

1516

Підводячи підсумки, модератор зустрічі Онищенко І. В. наголосила на важливості дотримання кожним здобувачем вищої освіти академічної етики, а також зазначила, що такі заходи є необхідними, адже вони дають можливість отримати слушні поради і рекомендації щодо написання якісного наукового тексту з дотриманням принципів академічної доброчесності.

Screenshot 7

 

Щиро дякуємо лекторам Борисьонку Максиму Олеговичу і  Хрінику Євгену Олександровичу за цікаву, змістовну і ґрунтовну лекцію!

 

 

 

23623
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31