Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

Logo BGНовий день участі у школі молодіжного лідерства «ПроЯв» приніс учасникам нові враження та свіже розуміння себе та оточуючих. Запити, або, вірніше сказати, завдання, які в більшості своїй ставили перед собою учасники, почали стрімко знаходити свою реалізацію. Олена Шестопалова – досвідчений організатор тренінгів та кваліфікований психолог, допомогла тим, хто брав участь у заході, знайти відповіді на питання, що їх цікавили. Ці питання стосувалися таких тем, як управління власним голосом: тоном, тембром, інтонацією мовлення.

Все це знайшло своє відображення у назві проведеного нею тренінгу: «Як бути переконливим оратором». Учасники усвідомили, на скільки важливим для образу лідера є вміння володіти своїми голосовими зв'язками, адже саме за допомогою мовлення справжній лідер більшою мірою здатен здійснювати ефективний вплив на аудиторію: переконувати, відстоювати свою позицію, зачаровувати. Учасники мали можливість не тільки отримати знання про базові закони впливу, без яких неможливе ефективне управління увагою аудиторії, про правила переконання, а також були включені в опробування цих знань на практиці.

Робота в групах та парах допомогла учасникам не тільки подивитися на власні здібності мовної презентації інформації з боку інших, але також допомогла їм усвідомити, на скільки важливим для лідера, крім уміння красиво говорити, є також уміння уважно, проникливо слухати співрозмовника. Останні хвилини тренінгу у всіх була можливість уточнити деталі, що їх цікавили, з приводу засвоєного пласту інформації, а також отримати рекомендації від тренера.

Автори: Квітка Наталя, Olya Charyeva
#ПроЯв2017