Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

23.05.2018 р. на базі Тренінг-центру «Лідер ХХІ століття» працювала Психологічна майстерня

«Лайф-коучинг як інструмент розвитку

лідерського потенціалу»

678coaching

"Коучинг" – це слово знайоме кожному, хто одного разу остаточно і незворотно вирішив змінити своє життя на краще, однак, багато людей і дотепер глибоко переконані, що це особливий вид консультування або наставництва, або фасилітації, або психотерапії, або різновид тренінгу, або що цим може займатися будь-хто, хто так чи інакше має відношення до сфери психологічних послуг. Сьогодні в навчальному просторі Тренінг-центру ми розвінчували міфи і вводили дефініції понять, намагалися усвідомити і відчути всю силу і міць коучингу не тільки як методу професійного супроводу управлінської та підприємницької діяльності, але і як дієвого інструменту особистісного саморозвитку, самомотивації і самокорекції; говорили про сферу компетенції коуча, про характер запитів і проблем, з якими можна до нього звертатися, про контракт і про відповідальність коучі, про те, які техніки є найбільш ефективними для індивідуальної та / або груповий коуч-сесії; апробували "Коучингові асоціативні карти" як один з робочих інструментів, що надає широкі адаптивні можливості з моделювання варіантів розкладів в залежності від клієнтських запитів і кількості учасників.