Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

28 березня 2019 р. у просторі Тренінг-центру «Лідер ХХІ століття» відбувся тренінг

«Ключ до життя в рівновазі, або стрес-менеджмент для всіх»

9988_Resilience.png    LifeWheel.png

Сучасний свiт настiльки динамiчний, а результати стрiмких змiн настiльки  непередбачуванi, що управлiння стресом стало усвiдомленою необхiднiстю для усiх i кожного.

Учасники тренiнгу "Ключ до життя в рiвновазi, або стрес-менеджмент для всiх" доклали оптимальних зусиль для гармонiзацiї свого життєвого простору та рацiонального використання власних ресурсiв подолання (коупiнгу).

Методика "Колесо життєвого балансу" дозволила визначити сфери життя, що потребують гармонізації і перерозподілу часу, енергії, ментальних та фінансових ресурсів. Так, стресiв не уникнути, а тому вони повинні стати не перешкодами на шляху до задоволення актуальних потреб, а джерелом натхнення, мотивацiї досягнень, самовдосконалення i особистiсного та професiйного зростання.