Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2017-2018 н.р. (денне відділення)

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

13.40-15-10

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

понеділок

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

3

Гергель Євгеній Леонідович

вівторок

13.40-14.40

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

середа

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

5

Остапчук Олена Євгенівна

вівторок

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

6

Шаповал Іванна Миколаївна

четвер

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

7

Бондар Катерина Миколаївна

четвер

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

середа

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

9

Горбачова Ольга Юріївна

середа

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

10

Туркова Дар’я Михайлівна

вівторок

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

11

Свірська Жанна Миколаївна

понеділок

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

12

Михайленко Оксана Юріївна

четвер

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

13

Лисечко Маргарита Валеріївна

середа (чисельник)

13.40-14.40

303 ауд. (кафедра)

14

Кушніренко Ірина Борисівна

понеділок (чисельник)

13.40-14.40

303 ауд. (кафедра)

15

Шило Оксана Сергіївна

п’ятниця (знаменник)

13.40-14.40

303 ауд. (кафедра)

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

на І семестр 2017-2018 н.р. (заочне відділення)

п/п

ПІБ викладача

День тижня

Час консультації

Місце проведення

1

Мірошник Зоя Михайлівна

понеділок

10.40-12-10

303 ауд. (кафедра)

2

Гапоненко Лариса Олександрівна

вівторок

12.10-15.10

303 ауд. (кафедра)

3

Гергель Євгеній Леонідович

середа

12.10-13.10

307 ауд. (деканат)

4

Шестопалова Олена Петрівна

середа

12.10-13.40

303 ауд. (кафедра)

5

Остапчук Олена Євгенівна

понеділок

12.10-13.40

303 ауд. (кафедра)

 

6

Шаповал Іванна Миколаївна

четвер

12.10-13.40

303 ауд. (кафедра)

 

7

Бондар Катерина Миколаївна

вівторок

10.40-12.10

303 ауд. (кафедра)

 

8

Чаркіна Олена Анатоліївна

понеділок (чисельник)

09.00-10.20

303 ауд. (кафедра)

 

9

Горбачова Ольга Юріївна

середа

12.10-13.40

303 ауд. (кафедра)

 

10

Туркова Дар’я Михайлівна

вівторок

15.10-16.40

303 ауд. (кафедра)

 

11

Свірська Жанна Миколаївна

вівторок

13.40-15.10

303 ауд. (кафедра)

 

12

Михайленко Оксана Юріївна

середа

10.40.-12.10

303 ауд. (кафедра)

 

13

Лисечко Маргарита Валеріївна

понеділок (знаменник)

09.00-10.00

303 ауд. (кафедра)

 

14

Кушніренко Ірина Борисівна

понеділок (знаменник)

13.40-14.40

303 ауд. (кафедра)

 

15

Шило Оксана Сергіївна

п’ятниця (знаменник)

15.10-16.10

303 ауд. (кафедра)

           
2757
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30