Кафедра практичної психології
Психолого-педагогічний факультет

11.11.2019 р. відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри практичної психології зі старшокласниками і педагогічним колективом КНВЗ №129 «ГЛАС». Учні отримали детальну інформацію про різні факультети і напрями підготовки у КДПУ, про моно- і подвійні спеціальності, про можливості працевлаштування або продовження наукової діяльності після отримання повної вищої освіти.

Слайд1

Доцент кафедри Гапоненко Л.О. проінформувала учнів про найбільш поширені помилки у виборі професії та надала рекомендації, як їх уникнути, а доцент Чаркіна О.А. замотивувала до вступу на спеціальності психолого-педагогічного факультету, обґрунтувавши важливість роботи практичного психолога і соціального педагога в умовах кризового суспільства.

Слайд3

Слайд2

8 листопада під час круглого столу з Департаментом освіти та науки КМР вчителям та директорам Тернівського району було повідомлено про умови вступу на спеціальність "Практична психологія", правила прийому документів та терміни навчання доцентом Шестопаловою О.П., Бондар К.М.