День Соборності 2022 ФІМ

День Соборності України - велике національне свято, яке проголошує єднання українських земель. Саме свято сягне коріннями у минулі часи.

Традиційно на факультеті іноземних мов студенти провели захід, присвячений святу. Вони підготували цікаві доповіді, обговорили історичні події, які передували становленню, обмінялися своїми думками, продекламували уривки віршів та переглянули ілюстративні матеріали з теми заходу. Захід мав на меті виховати патріотизм, повагу до рідної країни, підтримати традиції.

Також наші студенти відвідали головний корпус Криворізького педагогічного, де мали змогу ознайомитися із літературними джерелами на стенді, підготовленому працівниками бібліотеки КДПУ, а також взяти участь у мистецькому ланцюзі єдності. Усі охочі мали можливість розфарбувати мапу України, на якій регіони були позначені символами, які асоціаціюються з ними.