Снимок экрана 9025.05.2022 року, на платформі ZOOM, під час заняття з дисципліни «Соціально-молодіжна робота» відбулась онлайн-презентація молодіжної роботи Дніпропетровської області та національної програми «Молодіжний працівник» для магістрів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, ОПП «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю», яку провів Владислав Яцук, заступник директора департаменту молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

До участі у онлайн-перезнетації долучилися викладчі кафедри та інших структурних підрозділів університету.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання, зокрема особливості професійної діяльності з об’єктами молодіжної політки, підготовки фахівців молодіжної сфери в умовах децентралізації та питання реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

Дякуємо Владиславу Миколайовичу за цікаву презентацію.

19394