Шановні колеги! Відкрито доступ до електронних колекцій книг та журналів у межах проєкту Research4Life від МОН України. Для отримання доступу звертатися до бібліотеки на пошту library@kdpu.edu.ua. Детально.

Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням http://bit.ly/36SnPG9, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

• Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
  • AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
  • OARE (дослідження навколишнього середовища);
  • ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
  • GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).
Популярне
Зворотний зв'язок