Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України повідомляє про результати опитування «Відкрита наука в закладах вищої освіти України».

Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» повідомляє про можливість долучитися до онлайн-семінару «Як закладу освіти стати дорадчою службою?», який відбудеться 14 березня 2024 року.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти відповідно до Порядку висування, обрання та припинення повноважень членів галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурс до галузевих експертних рад (ГЕР) на заміщення вакансій науково-педагогічного / наукового працівника, представника роботодавців, представника здобувачів вищої освіти, міжнародного експерта.

Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ) спільно з Науковим комітетом Національної ради України з питань розвитку науки і технологій повідомляє про можливість взяти участь в опитуванні, метою якого є виявлення проблем у сфері інтелектуальної власності, інновацій та трансферу технологій.

Директорат фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України повідомляє про можливість взяти участь у освітній кампанії Національного банку України.

Департамент операційної діяльності Дніпропетровського обласного молодіжного центру проводить опитування щодо потреб молоді нашого регіону. До участі запрошують осіб віком від 14 до 35 років, які мешкають на території Дніпропетровської області.

Директорат розвитку науки Міністерства освіти і науки України повідомляє, що у поточному році компанія Clarivate продовжує проводити вебінари для українських учених з питань використання платформи Web of Science.

Національний фонд досліджень України поінформував Міністерство освіти і науки про затвердження умов проведення конкурсів «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України» та «Передова наука в Україні».

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що з метою підтримки обдарованих студентів та молодих науковців Конституційний Суд України своїм розпорядженням від 9 листопада 2023 року No 84/01/2023-ОД запровадив Конкурс на кращу наукову статтю, пов'язану із захистом прав людини.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Фондом Східна Європа створили та запустили онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» на Освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!». Слухачі курсу дізнаються про становлення української національної ідентичності через подолання російських міфів; подолання байдужості, меншовартості; формування активної громадянської позиції; українське волонтерство.