100 років

15 травня 2018 року у Літературній вітальні Криворізького педагогічного відбувся захід, присвячений 100-річчю з дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара. На заході були присутні студенти  та викладачі фізико-математичного факультету: декан факультету, доцент О. Віхрова, доцент кафедри математики та методики її навчання Т. Крамаренко, доцент кафедри інформатики та прикладної математики, заступник декана фізико-математичного факультету з виховної роботи І. Мінтій.

11 травня на базі бібліотеки Криворізького педагогічного відбулась зустріч з криворізьким краєзнавцем Ігорем Рукавіциним.

30976770 1634350996685221 2008876272 o

Авторська пісня та поезія Валерія Карча лунала 27 квітня 2018 року для студентів та викладачів Криворізького педагогічного у «Літературній вітальні» бібліотеки університету.

24 квітня 2018 р. у концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного відбувся методичний семінар з оркестрового класу. Відкрите практичне заняття «Методичні основи роботи з народним оркестром» у рамках ІІ відкритого регіонального конкурсу музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт» провів старший викладач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, художній керівник Українського оркестру народних інструментів Г. О. Білоненко.

20 квітня 2018 року на базі Криворізького педагогічного стартувала яскрава мистецька подія. ІІ відкритий регіональний конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт» розпочався у концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв з виступів сузір’я солістів і творчих колективів навчальних закладів освіти і культури Дніпропетровщини у номінації «Виконавець-інструменталіст».

28 березня 2018 року у читальній залі бібліотеки відбулась знакова подія для всіх, хто цікавиться тонкощами психологічного мистецтва. На зустріч зі студентами та викладачами Криворізького педагогічного завітала непересічна дослідниця науки психоаналізу - засновниця і ректор Міжнародного Інституту глибинної психології, Президент Української Асоціації психоаналізу і Міжнародної Федерації психоаналізу, член правління, сертифікований тренінговий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Всесвітньої Ради з психотерапії, доктор філософії Світлана Геннадіївна Уварова.

З 16 березня по 17 квітня 2018 року сузір’я студентських талантів Криворізького педагогічного запропонує до уваги університетської громади кращі зразки виконавської майстерності. Традиційний весняний фестиваль КДПУ розпочинається просто зараз!

Вісім факультетів упродовж місяця будуть виборювати звання кращого. Кульмінацією свята стане феєричне дійство – заключний гала-концерт, який цього року заплановано на 17 квітня. За умовами проведення конкурсу, концерти проходитимуть двічі на тиждень за наступним графіком:

графік

Творчі колективи і сольні виконавці університету готують яскраве шоу: різножанрові номери і театралізовані виступи подарують усім присутнім незабутні враження від концертів фестивалю. Матимемо нагоду й долучитися до благодійності: 50% від вартості квитка на фінальне дійство «Студентської весни» пропонується спрямувати на заходи, що сприяють укріпленню суверенітету та єдності нашої держави.

Вже вчетверте у рамках фестивалю заплановано проведення конкурсу «Зірка Facebook». Імена переможців цих онлайн-змагань стануть відомі на заключному концерті.

Дізнайтеся всі деталі у офіційному Положенні про фестиваль та Додатку до нього

Слідкуйте за останніми новинами мистецьких змагань у рубриці «Студентська весна – 2018»

Зірки Криворізького педагогічного чекають на вас!

голос модерн

Криворізький педагогічний університет об’єднує талановиту молодь у своїх стінах. У неділю 4 березня 2018 випускниця минулого року факультету мистецтв, музично-хореографічного відділення Аліна Русінова постала перед глядачами у популярному телешоу «Голос країни».

З 6 березня у Криворізькому державному педагогічному університеті відкрилась виставка «Емігрантки» про еміграцію без міфів.

подарунок б ка головна

Уже не перший рік доброю традицією колективу КДПУ залишається дарування книжок університетській бібліотеці. Викладачі й працівники вишу, до яких усе частіше приєднуються й представники громадськості міста, не тільки є частими гостями улюбленої книгозбірні, а й активно долучаються до поповнення її фондів останніми книжковими новинками, корисними друкованими виданнями з різних галузей знання, власними творами й науковими дослідженнями.

Популярне
Зворотний зв'язок