kaminsky 1

25 червня 2018 року у Молодіжному центрі Криворізького педагогічного відбулася зустріч творчого колективу редакторів альманаху «Символ», письменників і бардів Криворіжжя з бібліотекарями міста. Ініціаторами заходу виступили завідувач музею «Літературно-мистецьке Криворіжжя» І. Є. Бугайова разом із представниками Криворізької регіональної організації Національної спілки журналістів України.

5252

33569198 2044159965837589 1278971020853641216 n

24 травня в музеї історії КДПУ відбулось відкриття експозиції, присвяченої учасникам війни на Сході України. 

5059

24 травня 2018 року в Літературній вітальні Криворізького педагогічного відбулася знакова подія – автори книжок, письменник і журналіст Володимир Стецюк та історик, археолог, краєзнавець Олександр Мельник, представили свої твори, присвячені 100-річчю Української революції й подарували їх бібліотекам міста. На зустріч було запрошено й волонтера, учасника Майдану та бойових дій на Сході країни Олега Бусеня й скульптора Олександра Канібора.

5053

100 років

15 травня 2018 року у Літературній вітальні Криворізького педагогічного відбувся захід, присвячений 100-річчю з дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара. На заході були присутні студенти  та викладачі фізико-математичного факультету: декан факультету, доцент О. Віхрова, доцент кафедри математики та методики її навчання Т. Крамаренко, доцент кафедри інформатики та прикладної математики, заступник декана фізико-математичного факультету з виховної роботи І. Мінтій.

4934

11 травня на базі бібліотеки Криворізького педагогічного відбулась зустріч з криворізьким краєзнавцем Ігорем Рукавіциним.

4907

30976770 1634350996685221 2008876272 o

Авторська пісня та поезія Валерія Карча лунала 27 квітня 2018 року для студентів та викладачів Криворізького педагогічного у «Літературній вітальні» бібліотеки університету. 

4816

24 квітня 2018 р. у концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького педагогічного відбувся методичний семінар з оркестрового класу. Відкрите практичне заняття «Методичні основи роботи з народним оркестром» у рамках ІІ відкритого регіонального конкурсу музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт» провів старший викладач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки, художній керівник Українського оркестру народних інструментів Г. О. Білоненко.

4748

20 квітня 2018 року на базі Криворізького педагогічного стартувала яскрава мистецька подія. ІІ відкритий регіональний конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт» розпочався у концертній залі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв з виступів сузір’я солістів і творчих колективів навчальних закладів освіти і культури Дніпропетровщини у номінації «Виконавець-інструменталіст».

4673

28 березня 2018 року у читальній залі бібліотеки відбулась знакова подія для всіх, хто цікавиться тонкощами психологічного мистецтва. На зустріч зі студентами та викладачами Криворізького педагогічного завітала непересічна дослідниця науки психоаналізу - засновниця і ректор Міжнародного Інституту глибинної психології, Президент Української Асоціації психоаналізу і Міжнародної Федерації психоаналізу, член правління, сертифікований тренінговий аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, член Всесвітньої Ради з психотерапії, доктор філософії Світлана Геннадіївна Уварова.

4412

З 16 березня по 17 квітня 2018 року сузір’я студентських талантів Криворізького педагогічного запропонує до уваги університетської громади кращі зразки виконавської майстерності. Традиційний весняний фестиваль КДПУ розпочинається просто зараз!

Вісім факультетів упродовж місяця будуть виборювати звання кращого. Кульмінацією свята стане феєричне дійство – заключний гала-концерт, який цього року заплановано на 17 квітня. За умовами проведення конкурсу, концерти проходитимуть двічі на тиждень за наступним графіком:

графік

Творчі колективи і сольні виконавці університету готують яскраве шоу: різножанрові номери і театралізовані виступи подарують усім присутнім незабутні враження від концертів фестивалю. Матимемо нагоду й долучитися до благодійності: 50% від вартості квитка на фінальне дійство «Студентської весни» пропонується спрямувати на заходи, що сприяють укріпленню суверенітету та єдності нашої держави.

Вже вчетверте у рамках фестивалю заплановано проведення конкурсу «Зірка Facebook». Імена переможців цих онлайн-змагань стануть відомі на заключному концерті.

Дізнайтеся всі деталі у офіційному Положенні про фестиваль та Додатку до нього

Слідкуйте за останніми новинами мистецьких змагань у рубриці «Студентська весна – 2018»

Зірки Криворізького педагогічного чекають на вас!

4265
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок