аеробика головна

Криворізький педагогічний університет дає можливість студентам не тільки реалізувати себе у науковій сфері, а й ще випробувати власні сили у спортивних змаганнях. На базі нашого університету працює понад 10 спортивних секції, які спрямовані на формування у студентів звички до здорового способу життя. 

4179

Кожного року під час зимових канікул на спортивній базі Криворізького педагогічного проводяться традиційні змагання між командами працівників нашого вишу – Універсіада «Бадьорість і здоров’я». 31 січня 2018 року відбувся видовищний фінал та нагородження переможців цьогорічного спортивного свята.

3884

aerobics 1

22 листопада 2017 року кафедрою фізичної культури та методики її викладання було організовано і проведено загальноуніверситетські змагання зі спортивної аеробіки. До Універсіади, яка цього року відзначила свій двадцятий ювілей, долучилися представниці шести факультетів Криворізького педагогічного. Під керівництвом головної судді, викладача кафедри Н. Г. Макаренко, незалежне суддівство забезпечувало компетентне журі, до складу якого увійшли професійні тренери зі спортивної аеробіки: артистичність учасниць оцінювали Юрій Шатохін та Юлія Константинова, а техніку виконання вправ – Ксенія Морозова і Євгенія Коржова.

3160

IMG 1946

9 вересня 2017 року у Криворізькому державному педагогічному університеті відбулося традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту України, який припадає на другу суботу вересня. Цьогоріч родзинкою спортивного свята Криворізького педагогічного стало єднання студентської завзятості та досвіду викладачів вишу, які долучилися до низки змагань з різних видів спорту, разом з молоддю продемонструвавши хист, витривалість та волю до перемоги.

2336

Спартакіада 1

Днями на стадіоні Криворізького педагогічного пройшли змагання з легкої атлетики серед факультетів. Спортивна  громада нашого  університету взяла активну участь у цьому святі бадьорості та командного духу. До участі у змаганнях долучилися усі факультети, за які студентство також активно вболівало.

1993

all

Щорічна спартакіада «Бадьорість і здоров’я» в черговий раз зібрала працівників нашого вишу на свято фізичної культури, командного духу та здорового способу життя. Змагання з низки видів спорту проводилися з 10 січня, а завершилися 19 січня 2017 року, коли на урочистому закритті спартакіади пролунав фінальний акорд традиційної спортивної симфонії Криворізького педагогічного.

8 команд від факультетів та інших структурних підрозділів університету взяли участь у конкурсах оновленої естафети «Веселі старти», позмагалися у швидкості, спритності та витривалості. Учасники змагань та вболівальники створили у спортзалі головного корпусу Криворізького педагогічного атмосферу справжнього спортивного свята, де панують здоровий азарт, веселе завзяття та дух товариськості дійсно дружнього, згуртованого колективу.

У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

376
         З 6 по 12 грудня 2016 року в університеті проводились змагання з волейболу між факультетами серед жіночих команд.

Результати змагань: 

IX місце   - історичний факультет

VIII місце - природничий факультет

VII місце  - психолого-педагогічний факультет

VI місце   - факультет мистецтв

V місце    - географічний факультет

IV місце   - факультет української філології

III місце    - факультет іноземних мов

II місце     - фізико-математичний факультет

I  місце     - факультет дошкільної і технологічної освіти

112
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31